Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija

Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija (LTPPA) apvieno psihologus, psihoterapeitus, mākslas terapeitus, medicīnas darbiniekus, sociālos darbiniekus, māksliniekus un pedagogus no Latvijas, kas savā darbā ar pacientiem/klientiem/audzēkņiem izmanto transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas metodes.  

 Asociācijas mērķis ir ieviest un attīstīt transpersonālo psiholoģiju, organizējot seminārus, apmācības, kā arī dažādas radošās aktivitātes.
Latvijas transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija ir Eiropas transpersonālās asociācijas (EUROTAS) biedrs kopš 2006.

 2006. gadā LTPPA ir uzņemta Eiropas transpersonālajā asociācijā   (EUROTAS  http://www.eurotas.org) un  pieredzes apmaiņas un sadarbības projektu realizēšanas nolūkos tā sadarbojas arī ar speciālistiem no ASV Transpersonālās psiholoģijas asociācijas  Association for Transpersonal Psychology http://www.atpweb.org, Sofijas universitāti Sofia University Kalifornijā  www.sofia.edu, kā arī ar Fēnikss Institūtu Austrālijā  Phoenix Institute of Australia http://phoenixinstitute.com.au

Latvian Belarusian Chinese (Traditional) Danish English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish

JAUNUMI

TRANSPERSONĀLĀS
IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS

lasīt tālāk..


 

  Jaunākie raksti

  LTPPA Ētikas kodekss

  LTPPA Ētikas kodekss Ikviens Latvijas ...

  asociācijas biedri

  + View

  LTPPA Ētikas kodekss

  Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un ...

  asociācijas biedri

  + View

  GARĀ PUPA 2016

    Šogad aicinām piedalīties šādās ...

  publikācijas

  + View

  Notiek

  GARĀ PUPA 2018. un Tii studentu ...

  publikācijas

  + View

  Pieteikšanās studijām

  Informācija pa e-pastu:  artterapija@gmail.com

  izglītība

  + View

  Vispārēja informācija ...

  2013. gada 7. novembrī Izglītības kvalitātes ...

  izglītība

  + View

  Klātienē 29 viesi un nav reģistrētu lietotāju

  Scroll to top