Olga Aņisimova (Krievija)

   Nopelniem bagātā pasniedzēja, UNESCO konkursa laureāte, TPPA locekle.

Vairāk nekā 7 gadus vada attīstošus un izglītojošus mācību seminārus par balss un virstoņa dziedāšanu jauneiropas stilā un piedalās koncertos kopā ar Gaļinu Parfenovu (Krievijā un ārvalstīs).

 

 Gaļina Parfenova (Krievija)

Dziedātāja Gaļina Parfenova piedāvā koncertu un semināru programmas balss attīstīšanai un virstoņu dziedāšanai. Savā radošajā darbā Gaļina apvieno Eiropas viduslaiku dziesmas, bizantiešu un Veckrievu baznīcas tradīcijas ar virstoņu dziedāšanas tehniku. Viņa atklāj balsi kā daudzdimensionālu telpu un grib savā skanējumā savienot seno tempļu skaņas rezonanses un dzīvo tagadnes mirkli. TPPA locekle, nopelniem bagāta pasniedzēja, UNESCO konkursa laureāte. Ierakstījusi diskus - Florences ornaments, Dārzu svētceļotāji, Bizantiešu ornaments, Sfumato.

 

 Virstoņa pasaule

Darba grupa (Olga Aņisimova, Gaļina Parfenova)

Virstoņa dziedāšana paņēmiens dod iespēju dziedāt uzreiz divas skaņas: pamattoni un augstu pieskaņu - virstoni vai harmoniku. Virstoņi - harmonikas vienlaikus ir gan materiāli, gan bezķermeniski. Tie vēl lielākā mērā, nekā skaņas, atgādina mums par mūsu viļņu dabu, par Garu, kas vienmēr ir ar mums.

Darbs ar virstoņiem ir iekšējās rezonanses pētījums un iekļaušanās ārējās skaņās. Tā ir savas personīgās skaņas laboratorija. Tas ir apjomīga skanējuma un jaunas dimensijas meklējums.

Spēja dzirdēt, dziedāt un just virstoņus piepilda ar dzīvības spēku un dāvina reālu harmonijas un prieka pieredzi. Turklāt, pastāvīga prakse virstoņu-harmoniku dziedāšanā uzlabo smadzeņu garozas darbību, paaugstina imunitāti un pagarina elpu.

Darbs grupā ir praktisks, iekļaujot nepieciešamos paskaidrojumus kontekstā ar akustiku, matemātiku, mūziku un fizioloģiju. Tiek piedāvāta arī iepazīšanās ar virstoņa dziedāšanas jauneiropas stila pamatprasmju tehniku.

Mēs ievērojam drošības tehniku un sekojam, lai mūsu darbības ar balsi būtu fizioloģiskas.

Latvian Belarusian Chinese (Traditional) Danish English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish

JAUNUMI

TRANSPERSONĀLĀS
IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS

lasīt tālāk..


 

  Jaunākie raksti

  “GARĀ PUPA’’ 2018: ...

  Ассоциация трансперсональной психологии и ...

  publikācijas

  + View

  GARĀ PUPA (TALL ...

  Latvian Transpersonal Psychology and ...

  publikācijas

  + View

  GARĀ PUPA 2018: DABAS ...

  Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un ...

  publikācijas

  + View

  LTPPA Ētikas kodekss

  LTPPA Ētikas kodekss Ikviens Latvijas ...

  asociācijas biedri

  + View

  LTPPA Ētikas kodekss

  Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un ...

  asociācijas biedri

  + View

  GARĀ PUPA 2016

    Šogad aicinām piedalīties šādās ...

  publikācijas

  + View

  Klātienē 17 viesi un nav reģistrētu lietotāju

  Scroll to top