Vasaras skola Garā pupa

Vasaras skola GARĀ PUPA ir tradicionāls LTPPA organizēts ikvasaras pasākums, kas ir noticis jau desmit reizes brīnišķīgās dabas vietās dažādos Latvijas novados un pat Moldovā.

GARĀ PUPA 2021 iecerēta 21.-25.jūlijā pie Usmas ezera – ja valstī esošie ierobežojumi būs mīkstināti un varēsim rīkot šo brīvdabas pasākumu. Vieta ir rezervēta un programma tiek veidota – domājam labas domas un gaidām labvēlīgu iespēju.

GARĀ PUPA 2021 tēma: no sašķeltības uz veselumu. Pētīsim ķermeņa, prāta un dvēseles ceļus uz veselumu, darbojoties gan ar stihiju deju, neirografiku, ķermeņa praksēm, šamanisko ceļojumu zaudēto dvēseles daļu atgūšanai, savām rokām gatavosim sapņu ķērāju un vītola dabas instrumentu skaņas vibrācijām, iepazīsim regresa terapijas metodi un pielietosim procesuālo darbu.

Būs arī dziesmu vakari, zivju zupas vārīšana ugunskurā, triju ceļu labirinta būvēšana un iešana, darbs ar vietējiem augiem, laivošana, rīta meditācijas pie ezera ķermeņa iekustināšana dienai un protams – ļoti īpašais transpersonālais karnevāls! 

Sekojiet svaigākajai informācijai  arī LTPPA Facebook lapā